------------
Up Page

ابزار وبلاگ | آی پک 4
قالب وردپرس | بک لینک
ناریا | یاس تم
کد پرش به بالای صفحه وب
صبا ویژن
درباره
مطالب پیشین
آرشیو مطالب
لوگوی دوستان
امکانات دیگر
ابر برچسب ها
حزب الله ، پوستر ، سوریه ، سپاه قدس ، زینبیه ، شهید ، سیدحسن نصرالله ، تکفیری ، جام زهر ، حاج رضوان ، حاج قاسم سلیمانی- سردار سلیمانی- سردار قاسم سلیمانی- سپاه قدس- ف ، حرم ، حزب الله لبنان ، حمله ، خاورمیانه ، ذبح شیعیان ، رهبر شیعیان بحرین انقلاب بحرین پوستر بحرین آیات القرمزی احمد فرح ، زیباترین سلام نظامی گنبد حضرت زینب زینبیه شهدای زینبیه یا زینب ، پوستر بحرین- پوستر- بحرین ، پوستر بحرین پوستر بحرین پوستر بحرین پوستر بحرین پوستر بحرین ، پوستر حزب الله ، پوستر سوریه ، پوستر شهید ، پوستر مصطفی احمدی روشن شهید هسته ای ، پوستر مقام معظم رهبری ، تروریست پاریس داعش شارلی توهین به پیامبر اسلام القاعده یمن ، تصاویر رای گیری در سوریه رای بشار اسد ، 99% we are the 99% wall street وال استریت قیام وال ستریت والستری ، 99% we are the 99% wall street وال استریت قیام وال ستریت والستری ، آرکیو170 ، ابوهاجر ، احبک یا وطنی- بیداری اسلامی- انقلاب بحرین- بحرین فی الدم- جیوش ا ، ارهابی ، الدفاع الوطنی ، امریکا ، انقلاب بحرین- اخی الشهید- علی المومن- شهدا بحرین- لبیک یا حسین- ، انقلاب بحرین- الثوره البحرین- بحرین فی الدم- اسیر- البحرین- عکس ، انقلاب بحرین- الثوره البحرین- شهدا بحرین- ، انقلاب بحرین- الثوره البحرین- لبیک یا حسین- اخی الشهید- بحرین فی ، انقلاب بحرین- کودکان بحرین- امام زمان- حضرت رقیه- پوستر بحرین ، انقلاب بحرین، الثوره البحرین، پوستر بحرین، بحرین فی الدم، طرح گر ، انقلاب بحرین-الثوره البحرین- توووپ-بحرین فی الدم-الصلاه- کربلا- ، بحرین- احبک یا وطنی- احبک یا بحرین- پوستر بحرین پوستری از مقام م ، بحرین، آمریکا، عربستان، خون، us، saudi، پوستر، گرافیک، گرافیک دی ، بحرین، بلدی فی النار و الدم، الثوره البحرین بحرین فی الدم انقلاب ، بریدن سر شیعیان ، بمب گذاری ، پهپهاد ، سیدحسن نصراله ، شهادت ، شهادت- شهادت زنان بحرینی ، شهادت مرزداران ، شهدای بحرین ، شهدای سوریه ، ضد جنگ ، عماد مغنیه ، فتوا ، فتوای اعزام به سوریه ، فرزند شهید ، قتل عام ، قرارنا مقاومه ، گرافیکی ، مدافعان ، مدافعان حرم ، هلاکت سرکرده آلمانی القاعده در لاذقیه ، هنا ضاحیه ، ژنرال سلیمانی ، سوریه بشار اسد اعدام کودک تحولات سوریه ، سراوان ، سلام نظامی ، سوریا ،

 

آقای ظریف! امروز آنجا اُحُد است، بهوش باش بخاطر غنائم جنگی از تنگه غفلت نکنی...


آقای ظریف! مبادا از دل مذاکرات، کودکی مرده به دنیا بیاید. می دانیم که حواست به همه چیز هست اما این چند خط را برای این مینویسیم که یادت نرود جنگ را همیشه آن کسی می برد که عقب ننشیند و این را تو که یک سربازی باید بهتر ازما بدانی.

آقای ظریف! تو تا همینجا هم برای ما یک قهرمانی، مبادا زیر برگه ای را امضا کنی که غرورمان را له کند. این را تو که یک ایرانی هستی بهتر ازما میدانی که ایرانی صورتش را با سیلی سرخ نگه میدارد ولی هرگز در برابر کسی که به صورتش سیلی بزند کوتاه نمی آید.

آقای ظریف! مبادا تحریم را به بهای تحقیر لغو کنی. ما چه در شعب ابی طالب باشیم و چه در کربلا، حرفمان یکی است، مرگ با عزت بهتر از زندگی با ذلت است.

آقای ظریف! میدانیم خسته ای، خدا قوت دکتر! اما بهوش باش مبادا برای خریدن چیزی، چیزی را بفروشی. آنان که باتو پشت آن میز نشسته اند جد اندر جد قمارباز بوده اند، مبادا وسوسه ی بردن را به سرت بیندازند تا از تو یک بازنده ی بزرگ بسازند.

آقای ظریف! تو این ساعات باقی مانده را هم به شیوه ی نیاکانی ات عیار باش و با آن کس که با او دست دوستی داده ای صادقانه و بی غش گفتگو کن اما یادت نرود آنکه امروز قداره در زیر قبا پنهان نموده از تبار همان حرامیانی هست که جوانان سرزمینت را جگر به آتش کشیده، آقای ظریف! هنوز پاسی از شب مانده ،مبادا به خواب بروی و ما قافله ی بلا کشیده را عبرت تاریخ کنی.

آقای ظریف! دشمن اگر از ما نان خواست به او بده، اگر امان خواست به او بده، دشمن حتی اگر جامه ی تن مان را خواست به او بده، اما دشمن اگر شرفمان را، اگر غیرت مان را، اگر سلاح دستمان را خواست، آنگاه فقط چالدران را ، شلمچه را، قادسیه را نشانش بده تا بفهمد که مردان را رخساره از خون گلویشان  رنگین است. راستی دکتر! عکسی از شهدای غواص را در جیبت داشته باش شاید آنجا که واژه ها کم آوردند عکس ها فصیح تر سخن بگویند.

آقای ظریف! تو تنها نیستی برادر، ما سربند هامان را بسته و سلاح های مان را از ضامن خارج کرده ایم. مارا سرشکسته نکنی مومن، ما آماده ایم تا به محض اینکه تو خودکارت را به زمین گذاشتی دفاع از حقوق این ملت را در سنگری دیگر آغاز کنیم. تو تنها نیستی دکتر! خونسرد باش و با آرامش کارت را تمام کن، قول می دهیم تا وقتی که زنده ایم و تا آخرین قطره خون مان چنان جانانه در راه دفاع از مردم دیارمان جان بدهیم که نگذاریم حتی یک قطره خون از بینی کودکان مرز نشین  مان جاری شود. و کلام آخر اینکه باز هم اگر خسته شدی بر ویلچر بنشین ولی زانو نزن که ما سربداران را اگر بردار کنند به از اینکه خوار کنند...

لا تحزن علی الماضی فقط تعلم منه،

و لا تخاف من المستقبل فهو بید الله...

ف.س.و

      

فرماندهی ارتش لبنان از سقوط یک فروند پهپاد جاسوسی ارتش اسرائیل در بندر طرابلس در شمال لبنان خبر داد .


فرماندهی ارتش لبنان در بیانیه خود آورده است: این پهپاد صبح امروز بر فراز بندر طرابلس در شمال لبنان سقوط کرد و نیروهای ارتش اقدامات لازم را انجام دادند.

این دومین حادثه سقوط پهپاد رژیم صهیونیستی در لبنان از سه هفته پیش تاکنون به شمار می رود.

سخنگوی ارتش رژیم صهیونیستی اینبار نیز مانند حادثه قبلی در تماس تلفنی خبرگزاری فرانسه از اظهار نظر درباره این ماجرا خودداری کرد

ف.س.و

      

ف.س.و

      

 

انتشار اسناد تازه، از همکاری رژیم صهیونیستی با مخالفان دولت سوریه و ارتباط این رژیم با یکی از سرکردگان گروه تروریستی داعش و جبهه النصره پرده برداشت .


به نقل از روزنامه الاخبار، هکرها، موفق شدند به رایانه های شماری از کارمندان امنیتی (اسرائیل) دست یابند که یکی از این کارمندان، در دفتری مشغول به کار است که با بنیامین نتانیاهو نخست وزیر (رژیم صهیونیستی) در ارتباط است؛ این شخص، "منذر الصفدی" است که به نام مندی الصفدی معروف است و به عنوان یکی از شاخص ترین فعالان در زمینه سوریه به شمار می رود.

عملیات هک کردنِ رایانه الصفدی و گوشی تلفن همراهش و شنودِ چند ماه? آن، به افشای نام شخصیت هایی لبنانی و سوری منجر شد که در زمینه موضوع سوریه، با دشمن صهیونیست، همکاری می کنند.

هکرها، همچنین موفق شدند که فایل ها و گفت وگوهای این شخص را کپی کنند و به شماره تلفن ها، آدرس ها و اسناد محرمانه ای درباره هماهنگی میان شخصیت های سوری مخالف دولت سوریه وهمچنین شماری از شخصیت های لبنانی دست یابند که برای مبادله اطلاعات درباره پایگاه ها و داده هایی درباره شخصیت هایی از حزب الله، با اسرائیلی ها همکاری می کنند.

این اسناد ثابت کردند که که مندی، تلاش داشت شماری مزدور لبنانی و سوری را به خدمت بگیرد و برای فرستادن سلاح برای گروه های مخالف دولت سوریه، هماهنگی انجام دهد؛ وی گاهی نیز در محموله های سلاحی که برای گروه های مسلح می فرستاد، تراشه هایی مکان نما کار می گذاشت تا نیروهای ائتلاف بین المللی بتوانند آن ها را هدف قرار دهند؛ این اسناد همچنین روابط یکی از سرکردگان داعش را با رژیم صهیونیستی افشا کرد.

به نوشته روزنامه الاخبار لبنان، این سند، بخشی از نقش رژیم صهیونیستی را افشا می کند؛ مندی، از سوی طرف های امنیتی (اسرائیلی) مأمور پیگیری گروه های مخالف مسلح در سوریه شد، که این مساله به ارتباطات گسترده این شخص با سازمان اطلاعات ترکیه و طیف های مختلف گروه های مخالف دولت سوریه منجر شد.

وی با جبهه النصره و داعش نیز ارتباط دارد و روابطی دوستانه با یکی از شخصیت های سیاسی لبنانی و شخصیت های لبنانیِ ساکنِ خارج از کشور دارد و برای آن ها فعالیت امنیتی می کند.

در یکی از پیام ها، از قراردادی تسلیحاتی سخن به میان آمده که رژیم صهیونیستی سعی داشت آن را در پراگ، پایتخت چک، برای گروه موسوم به الجبهه الاسلامیه و همچنین گروه های جند الشام و جبهه النصره امضا کند؛ اما گروه های مسلح، به ویژه جبهه النصره، کامل کردن این قرارداد در خارج از اراضی سوریه را نپذیرفتند و از رژیم صهیونیستی خواستند این قرارداد را از طریق شوراهای نظامی ببندد تا آن ها بتوانند کنترل قیمت را در دست داشته باشند.

در این پیام، مشخص شده که میان یک طرف (اسرائیلی) و یک طرف از مخالفان سوری، برای کامل کردن این قرارداد از طریق اراضی اردنی – سوری توافق شده است؛ هرچند مندی، اصرار داشت که درباره جزییات، در شهر پراگ مذاکره شود، زیرا آن جا، مقر یکی از شرکت های اوست که اکثر قراردادها در آن بسته می شود.

در این میان، فایل های مندی، فاش کرده که حمایت مالی اصلی از گروه های مسلح سوریه، از طریق قطر و حامیان مالی سعودی صورت می گیرد؛ رابط جبهه النصره و قطر در همه مسائل مالی نیز شخصی سوری است که محمد الخطیب نام دارد و به نام مستعار کلینتون معروف است که این شخص روابط نزدیکی با مندی دارد.

دیتای وایبر همچنین مشخص کرده که شخصی سوری به نام اسامه الحر، قراردادهای تسلیحاتی با رژیم صهیونیستی را در شمال سوریه هماهنگ می کند؛ البته در زمینه قراردادها، زنی به نام "ام عباد" نیز فعال است.

بررسی رایان? مندی همچنین فاش کرده که وی پیگیر فعالیت های تیپ فرقان وابسته به تشکل موسوم به ارتش آزاد بود؛ به گفته مندی، این گروه، عهده دار تسلط بر گذرگاه های مخفی در نزدیکی قلعه جندل در کوهپایه جبل الشیخ است و این کار را برای (اسرائیل) انجام می دهد.

در یکی دیگر از پیام ها، یکی از مزدوران مندی در گروه های مسلح، از هدف قرار گرفتن قرارگاه های گروه مسلح "تیپ المعتز بالله" توسط هواپیماهای ائتلاف بین المللی خبر داد. این گروه، پس از دریافت محمول? سلاحی که به آن تراش? مکان نما الصاق شده بود، شناسایی شد.

در دیتای این رایانه همچنین گفت وگوهایی درباره هماهنگی میان طرف های سعودی و همچنین طرف های اردنی برای عقد قراردادهای تسلیحاتی در سوریه به چشم می خورد. در این مجال، از وجود دو فرستاده اسرائیلی به شهر درعا و داخل اراضی اردنی برای فعالیت در این زمینه، سخن به میان آمده است. علاوه بر آن، درخواست موشک های "تاو" و "استینگر"، ضد هوایی، ضد تانک، دوربین های دید در شب و دوربین های حرارتی نیز در این گفت وگوها ثبت شده است که مندی قول تامین این اقلام را از (اسرائیل) داده است. در این اسناد همچنین پیش نویسی یافت شد که مربوط به "ایجاد ارتشی برای براندازی نظام سوریه" است

ف.س.و

      

جنگنده‌های سعودی با بمباران مناطق مختلف یمن 131 غیرنظامی را شهید و ده‌ها تن دیگر را مجروح کردند .


یک منبع بیمارستانی گفت: در حمل? روز دوشنبه عربستان سعودی به بازاری در منطقه جوب سفلی واقع در فرمانداری جبل عیال یزید و منطقه السلاطه واقع در فرمانداری عیال سریح و منطقه غوله عجیب واقع در فرمانداری ریده در استان عمران، دستکم 77 شهروند یمنی که شمار زیادی از آنان زن و کودک بودند، به شهادت رسیدند.

به نوشته وبگاه یمنی پرس، جنگنده های سعودی همچنین فاجعه دیگری در استان لحج مرتکب شدند و با حمله به بازاری شلوغ در منطقه الفیوش، 50 شهروند یمنی را به شهادت رسانده، ده ها تن را زخمی کردند.

جنگنده های سعودی همچنین در دو حمله جداگانه به پادگان ساحلی در استان الحدیده، یک شهروند یمنی را به شهادت رسانده، دو تن دیگر را زخمی کردند.

در حمله جنگنده های سعودی به منطقه المجمل در فرمانداری ساقین در استان صعده نیز 3 یمنی به شهادت رسیدند و دو تن زخمی شدند.

11 تن از شهروندان یمنی نیز در حمله جنگنده های سعودی به منازل مردم منطقه الجراف و حی حده و منطقه النهدین و حی الاعناب زخمی شدند.

این منبع همچنین از حملات گسترد? جنگنده های سعودی به منطقه الشعف در فرمانداری ساقین، شلیک گلوله های توپ و موشک به مناطق الخرابش، الغیل و القمع در فرمانداری کتاف و الغور در فرمانداری غمر و مندبه در آل قراد در فرمانداری باقم و غافره و المنزاله در فرمانداری الظاهر در استان صعده خبر داد.

جنگنده های سعودی همچنین فرمانداری غمر، شداء، مدرسه الثقافه، دشت المعین، منطقه بسباس در فرمانداری رازح و پل وادی نحله را که رابط دو فرمانداری منبه و رازح در استان صعده است، بمباران کردند.

چهار حمل? دیگر این جنگنده ها نیز به منطقه الخفعه در شبوه صورت گرفت و منطقه معیمره در استان الجوف نیز از این حملات در امان نماند.

ف.س.و

      
   1   2   3      >
+ فتوای جهاد نکاح با محارم

+ تصویر این زن را به تمام جهان مخابراه کنید


[+]

+ و براستی که در تو در هیچ قابی نمیگنجی+ پوستری برای شهید مصطفی احمدی روشن+ ای کاش در دعایت . . . .+ احبک یا وطنی . . .+ سلام درود خداوند بر برادران شهیدم . . .+ ما چند نفریم. . . هنــــــــــــــوز استاده ایم+ اشتباه نکنید اینجا بحرین است و نه غزه!!!!+ اشتباه نکنید!!!!!!!!!!!!!!!!